iForce Thermoxyn 120caps

iForce Thermoxyn 120caps
Producent: Iforce
Model: iForce Thermoxyn 120caps
Dostępność: Brak towaru
Cena: 149,00zł
Cena netto: 137,96zł
Ilość:  
   - LUB -   

IFORCE THERMOXYN. Walka o szczupłą i wyrzeźbioną sylwetkę to nieustanna walka z samym sobą.  Aby ją wygrać musisz wytoczyć najmocniejsze działa. Poparte naukowymi dowodami składniki THERMOXYN są Twoim największym sprzymierzeńcem.  Aby nieustannie iść do przodu, musisz szokować swój organizm, poprzez atakowanie tkanki tłuszczowej na kilku frontach jednocześnie. Tylko poprzez takie działanie w pełni kompleksowy sposób oddziałuje na jej nieustanny rozpad i degradacje. THERMOXYN daje możliwość trwale spalać tkankę tłuszczową, dzięki aktywowaniu szeregu reakcji metabolicznych Twoja sylwetka staje się bardziej twarda i wyrzeźbiona.

IFORCE THERMOXYN:

- Dodaje energii na treningu i w ciągu całego dnia

- Zwiększa termogenezę

- Spala tkankę tłuszczową, oszczędzając mięśnie

- Zwiększa tempo przemiany materii, podnosi BMR

           

IFORCE THERMOXYN daje Ci to, czego zawsze oczekiwałeś od spalacza tłuszczu, pozwala osiągnąć Ci szczupłą i bardziej wyrzeźbioną sylwetkę. THERMOXYN jest  najsilniejszym oraz bezpiecznym w stosowaniu spalaczem na rynku. Dzięki ultra skoncentrowanej mieszance,  dodaje energii, polepsza pracę umysłową, nasila tempo spalania kwasów tłuszczowych oraz pozwala kontrolować apetyt. Całe to działanie zostało zawarte w jednej dawce spalacza.

IFORCE THERMOXYN to cztery różne mieszanki produktów, oddziałujące na spalanie tkanki tłuszczowej przez aktywowanie innych szlaków metabolicznych. Daj organizmowi to na co zasługuje!

Tylko kompleksowa stymulacja zapewnia jak najlepsze wyniki:

ADRENAPLEX – mieszanka zwiększająca energię. Dzięki połączeniu dwóch synergistycznie działających ze sobą substancji energetycznych, kofeiny oraz wyciągu z rośliny acacia rigudula, Twój organizm przez cały dzień jest w stanie pracować w maksymalnie wydajny sposób, pomimo ubytku kalorycznego oraz intensywnych sesji cardio.  THERMOXYN zapewni Ci odpowiednią wydajność organizm zarówno w pracy, szkole jak i na treningu.

THERMOPLEX – mieszanka zwiększająca termo genezę.  Odpowiednio dobrane składniki THERMOXYN nasilają produkcję ciepła przez organizm, dzięki czemu zwiększa się tempo przemiany materii, pobudzony zostaje nie tylko metabolizm wysiłkowy, ale również spoczynkowy. W trosce o utrzymanie stałej ciepłoty ciała na jej fizjologicznym poziomie, organizm maksymalną ilość kalorii wykorzystuje na „schłodzenie” się do optymalnego poziomu. Największa ilość skumulowanej energii znajduje się w komórkach tłuszczowych. W ten sposób całe nasze pobudzenie pochodzi z reakcji utleniania (spalanie) kwasów tłuszczowych.

RETAINPLEX – mieszanka zwiększająca spalanie tłuszczu, zabezpieczająca pobór energii z mięśni. Tkanka mięśniowa, jest najbardziej kosztowną energetycznie tkanką w naszym organizmie. Do utrzymania jej w fizjologicznym stanie, organizm codziennie zużywa bardzo dużą ilość kalorii. Będąc w okresie redukcji tkanki tłuszczowej, naszym podstawowym zadaniem jest maksymalne zapobieganie rozpadowi włókien mięśniowych: słabsze włókno mięśniowe = mniejsza spalanie tkanki tłuszczowej. Thermoxyn działa osłonowo na tkankę mięśniową, m.in. poprzez nasilenie przekrwienia w okolicach komórek tłuszczowych, które poprzez ich nieustanną filtrację, na bieżąco są czyszczone i oczyszczane ze zbędnych metabolitów.

METAPLEX – mieszanka nasilająca tempo metabolizmu. Podstawowa przemiana materii określana jako BMR, warunkuje dzienną ilość spalonych kalorii potrzebną do utrzymania podstawowych czynników życiowych takich jak: oddychanie, praca serca i układu krwionośnego czy procesy trawienne. Jedną z najbardziej efektywnych metod pomagających spalić tkankę tłuszczową, jest podniesienie jego tempa. THERMOXYN oprócz zwiększania dziennego BMR dostarcza niezbędną dawkę pro zdrowotnych antyoksydantów, eliminujących ilość krążących w organizmie wolnych rodników, które oprócz osłabianie metabolizm przyśpieszając starzenie się komórek. Jest tym ważniejsza kwestia, że w okresie redukcji tkanki tłuszczowej, jesteśmy bardziej podatni na ich działanie.

IFORCE THERMONYX jest najbardziej kompleksowym produktem, służącym do spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki jego wszechstronnym działaniu sprawia, że okres spalania tłuszczu jest łatwiejszy i szybszy niż kiedykolwiek. THEROMXYN posiada wszystkie cechy jakie przypisuje się najlepiej działającym spalaczom tłuszczu.

Dawkowanie:

W celu sprawdzenie tolerancji organizmu na produkt, przez pierwsze 2 dni zaleca się stosowanie THERMOXYN w 2 dawkach:

Dzień treningowy: 1 kapsułka rano na czczo, 1 kapsułka po południu ok. 30 minut przed treningiem

Dzień treningowy: 1 kapsułka rano na czczo, 1 kapsułka po południu ok. 30 minut przed głównym posiłkiem.

Od 3 dnia, dawka docelowa:

Dzień treningowy: 2 kapsułki rano na czczo, 2 kapsułki po południu ok. 30 minut przed treningiem

Dzień treningowy: 2 kapsułki rano na czczo, 2 kapsułki po południu ok. 30 minut przed głównym posiłkiem.

Nie przekraczaj 4 kapsułek w ciągu dnia. Nie przyjmuj więcej niż 2 kapsułek w odstępie 4 godzin.  Nie spożywaj przed pójściem spać.

 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Uwaga: HTML jest niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka: