Nutrigo Lab Regeneration to nowoczesny suplement diety, który zadba o dokładną odbudowę mięśni po intensywnym treningu.

Nutrigo Lab Regeneration to nowoczesny suplement diety, który zadba o dokładną odbudowę mięśni po intensywnym treningu.

Każda osoba, która spędza sporo godzin na siłowni świetnie sobie zdaje sprawę, iż po ciężkim wysiłku należy umożliwić mięśniom należytą odbudowę. Mechanizm regeneracji jest niesłychanie kluczowy, bo pozwala złapać organizmowi chwilę oddechu oraz przywrócić mu moc oraz wytrzymałość na przyszłe ćwiczenia. Dodatkowo odnowa pozwoli uniknąć skutków ubocznych po wysiłku sportowym, takich jak bóle mięśni, stawów, głowy, skurcze bądź niepotrzebne zmęczenie. Im gwałtowniejsza odbudowa tym lepiej, zatem warto zaczerpnąć z dobrych preparatów, które będą ją w stanie dać. Jednym spośród takich przed treningówek, który charakteryzuje się dużą popularnością oraz efektywnością jest Nutrigo Lab Regeneration.


Nutrigo Lab Regeneration to suplement diety stworzony dla sportowców, kulturystów, lub osób aktywnych, które chcą zwiększyć własną masę mięśniową i tężyznę fizyczną. Specyfik został wsparty tylko na naturalnych elementach, które są łagodne dla organizmu oraz jednocześnie skuteczne w funkcjonowaniu. Co ważne nie stwarza żadnych niepożądanych skutków ubocznych. Funkcjonowanie elementów ujętych w suplemencie diety posiadają za zadanie umożliwić uzupełnienie utraconej siły, szybsze odnowienie formy ciała po ciężkim wysiłku, wzmocnienie w przygotowaniu do kolejnych ćwiczeń, a także obniżenie niedogodności bólowych po wysiłku. Obfity skład produktu sprawia, że jest on silny dla osób, które wymagają zbudować masę mięśniowa oraz wesprzeć intensywność treningów.
Codzienne stosowanie suplementu diety ułatwia uzupełnić obowiązkowe substancje odżywcze, które utraca się podczas wysiłku. Jednocześnie pomniejsza przemęczenie, powiększa syntezę białek mięśniowych i zezwala na odpowiedniejsze przygotowanie do kolejnych treningów. Suplement poleca wykorzystywać się raz dziennie, bezpośrednio po wysiłku. Wystarczy 20g porcji rozpuścić w 200ml wody oraz spożyć. Produkt przyswaja się natychmiastowo i rezultaty wolno już poczuć po 30 minutach. Środek został dokładnie przebadany i wypróbowany, dzięki czemu możecie posiadać pewność, że jest pewny i efektywny! Cieszy się coraz silniejszą sławą oraz powodzeniem wśród kulturystów, sportowców oraz osób, które potrzebują rozbudować własną masę mięśniową. Wyrób cieszy się świetnymi ocenami i swobodnie jest rekomendowany.

OPINIA EKSPERTA:

Na rynku jest mnóstwo po treningówek, jednak moim mniemaniem najciekawszym z nich jest Nutrigo Lab Regeneration. Każdy sportowiec, kulturysta, albo aktywny uczestnik siłowni znakomicie zdaje sobie sprawę, że po męczącym treningu trzeba zadbać o odpowiednią odbudowę. Preparat Nutrigo Lab Regeneration właśnie został do tego zrealizowany. Został sporządzony z troską o wszystkich osobach, które trenują wszelkie dyscypliny wytrzymałościowe i siłowe. Każda porcja ma 90% czynnych składników, które wnikają w mięśnie i dostarczają im optymalną regenerację oraz wzmocnienie po wysiłku. Jest między innymi białko, które finansuje mechanizm odnowy, a także intensyfikuje tempo rozbudowy tkanki mięśniowej, hydrolizat kazeiny, który gwarantuje silniejszą odbudowę i zwiększa poziom wytrzymałości, bądź rozgałęzione aminokwasy, które zmniejszają wrażenie przemęczenia oraz podnoszą regenerację proteinową. Produkt przeważnie polecam osobom, które wyszukują aktywnego wsparcia po wysiłku. Dzięki niemu regeneracja niezwykle się zintensyfikuje, obniży się ból mięśni i zostanie wsparta ich rozbudowa. Specyfik to gwarancja najdoskonalszej wchłanialności, dzięki czemu oddziałuje natychmiastowo i organizm rozpoczyna się odnawiać zaraz po 30 minutach od ukończenia treningu. Jego wykorzystywanie dodatkowo jest szczególnie łatwe, bo wystarczy rozpuścić jedną porcję 20g produktu z 200ml wody oraz spożyć. Wystarczy, żeby spożywać jedną dawkę dziennie po treningu. Preparat jest dodatkowo bezpieczny oraz nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Uważam, że warto go włączyć do codziennej diety oraz radować się z uzyskanych rezultatów, oraz wspanialszych wyników!

Opinie klientów:

Konrad,
Używałem wiele odżywek po treningu, żeby zadbać o doskonalszą regenerację. Potrzebuję wyróżnić, że jedynie Nutrigo Lab Regeneration wypełnia moje oczekiwania. Wyrób ma świetnie skomponowaną recepturę, dzięki której mój organizm dostaje optymalne zapotrzebowanie niezastąpionych elementów do tego, aby regeneracja była funkcjonalna. Jednocześnie nie przynosi żadnych niepotrzebnych efektów ubocznych i jest bezpieczny dla mojego organizmu. Polecam!

Tomasz,
Uważam, iż Nutrigo Lab Regeneration to efektywność oraz wygoda w jednym, oraz atrakcyjna cena. Korzystam z preparatu systematycznie po każdym intensywnym wysiłku. Uważam, że moja regeneracja przebiega odpowiednio oraz momentalnie. Nie jestem tak wykończony i nie bolą mnie mięśnie, dzięki czemu umiem prawidłowo funkcjonować przez resztę dnia. Zarazem zauważyłem, że osiągam atrakcyjniejsze rezultaty sportowe, co jeszcze bardziej mnie cieszy! Jestem nadzwyczaj dumny z dokonanego wyboru oraz twierdzę, ze ta potreningówka realizuje wszystkie przewidywania!

Marcel,
Nutrigo Lab Regeneration pozwala mi na intensywniejszą regenerację po ciężkim treningu, oraz uzupełnia utraconą energię, dzięki czemu mam mnóstwo siły. Wynik zachowuje się przez długi czas. Zarazem obfity skład wyrobu pozwoli na silniejszą rozbudowę masy mięśniowej nad którą obecnie intensywnie pracuje. Jestem zachwycony! Polecam!

Damian,
Od lat ćwiczę na siłowni i przetestowałem przez ten okres sporo potreningówek. W ostatnim czasie najchętniej sięgam po Nutrigo Lab Regeneration, który według mnie jest jedną z najlepszych dostępnych na rynku! Cenie ją za niezwykły oraz naturalny skład, przyśpieszoną oraz skuteczną regenerację, ograniczenie uciążliwości bólowych oraz niezawodne zachęcenie do kolejnych treningów. Stwierdzam, że jest warta uwagi oraz bez kłopotu można po nią sięgnąć!

Skład:

Hydrolizat białka serwatkowego – Optipep®- jego przeznaczeniem jest w błyskawiczny sposób wzbogacić deficyt budulca tkanki mięśniowej, powiększyć produkcję insuliny oraz poziom glikogenu, przyśpieszyć odbudowę oraz zwiększyć ilość przyswajalnych węglowodanów, oraz przyśpieszyć budowę tkanki mięśniowej
Hydrolizat kazeiny – PeptoPro®- naprawia i odnawia mięśnie, oraz pozwala na ich większy wzrost
Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) – L-leucyna, L-walina oraz L-izoleucyna – redukuje poziom tryptofanu we krwi, dzięki czemu czuje się mniejsze zmęczenie, polepsza wydolność ruchową i silniejszy wzrost tkanki mięśniowej
L-glutamina – polepsza uwodnienie komórek mięśniowych oraz pomaga zatrzymać w organizmie wyższą ilość aminokwasów,
Jabłczan cytruliny 2:1 – umożliwia atrakcyjniejsze ukrwienie mięśni, gdyż wzmacnia naczynia krwionośne, zwiększa sprawność organizmu, wspomaga mieć znakomitsze efekty
Alfaketoglutaran L-argininy (AAKG 2:1) – mobilizuje pozytywniejsze ukrwienie mięśni, usprawnia odbudowę organizmu po wysiłku oraz wspiera w osiągnieciu wytyczonych celów treningowych
Wyciąg z owoców pieprzu czarnego [95% piperyny] – składnik sprawnie usuwa tkankę tłuszczową oraz normuje przemianę materii
Witamina B6 – działa dodatnio na organizm oraz poprawia jego odporność

Titan’s Rage to niezawodna przedtreningówka, która pomoże w aktywnym wysiłku i przygotuje organizm do treningu.
Titanodrol niezawodny suplement diety, który efektywnie wzbudzi przyrost masy mięśniowej!
NuviaGo to wyśmienity proteinowy baton, który pomoże owocnie zbudować masę mięśniową bądź schudnąć!
Nutrigo Lab Mass skuteczny suplement, który sprawnie powiększy masę mięśniową!
Metadrol to skuteczny sposób na upragnioną figurę! Zapewnia skuteczność, bezpieczeństwo oraz efektywność w oddziaływaniu!
Mass Extreme to oryginalny oraz efektywny sposób na to, żeby zintensyfikować wzrost masy mięśniowej oraz wyrzeźbić sylwetkę!